« Úvod | Scorpio »

Někde se stala chyba

vl3

Nevím co se zase stalo, ale někde se to posralo. Pro někoho měl prac. týden jen 3dny, jako třeba u mě, ale toho co jsem se za ty 3 dny dočkal od ČD to byl mazec teda!!
vl2Tohme mě čekalo ve Staráku. Když už jsem tam teda dojel, slavně z Kunovic, kde byl neuvěřitelný chaoz a zmatek. Lidé pobýhali sem a tam a nevěli nic. Určitě víte jaké to je, když na koleji stojí vlak, který by tam vůbec neměl být, ...a) vůbec tama nejezdí, ale jelikož byla výluka, tak tam byl, b) měl 30min zpoždění, nikdo nevím proč. V tom zpoždění nabraly i osobáky, které měly jet klasicky, takže všechno směřovalo k totální panice. Škoda, že jsem si nevyfotil tabuli v Kunovicíh. panika vyustila ve Staráku, mraky lidi, a kámoška z práce, která jela směr Břeclav, čekaly na osobák, který ve finále měl 50min , když jsem nastupoval do jedno z dvou rychlíku, který měl jet mojím směrem. Chudina kámoška byla s nervama s háji, že měal jít dělat nehty na svatbu. Jsou to jen nehty, ale i tak, domluv si něco a spoléhej se na ČD. Vůbec jsem ji to nezáviděl. Nastoupil jsem až do druhého rychlíku, páč u něj se nemusela měnit mašina, světe div se, odjel stejně s dalším zpožděním. No moje nervy ...

Hulín

vl1To máš pravdu, někdy to mají fakt pojebané a docela mě ty jejich chladné omluvy nahrané na pásku vytáčí :)

Na ČD by to chtělo mít nějakou pořádnou páku, ale ta tu není, takže se jen věčně dokola omlouvají a žádají o pochopení.Jet s ČD na čas, to je jako vyhrát sportku.

přidat komentář

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se